0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
TT-CUP
Roman Vashchuk
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۳:۲۵
Andrey Kaptanovsky
۳
۲
Roman Vashchuk
Finished
۰۰:۲۵
Vitalii Klimov
۲
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۱:۲۵
Vitalii Klimov
۱
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۳:۵۵
Andrii Tsikhotskyi
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۴:۲۵
Zbynek Vyskocil
۱
۳
Martin Boltik
Finished
۰۰:۲۰
Zdenek Dusek
۲
۳
Christian Kratochvil
Finished
۰۰:۵۰
Andrii Tsikhotskyi
۱
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۰:۵۵
Zbynek Vyskocil
۳
۲
Zdenek Dusek
Finished
۰۱:۲۰
Vitalii Klimov
۳
۰
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۱:۵۵
Christian Kratochvil
۳
۲
Martin Boltik
Finished
۰۲:۲۰
Andrii Tsikhotskyi
۳
۱
Roman Vashchuk
Finished
۰۲:۲۵
Vitalii Klimov
۳
۱
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۰۲:۵۵
Andrii Tsikhotskyi
-
-
Roman Vashchuk
بازی شروع نشده است
۰۴:۵۵
Czech Republic
Pro League
Milan Smesny
۰
۳
Miroslav Barta
Finished
۰۰:۳۰
David Vrabec
۳
۲
Miroslav Barta
Finished
۰۲:۰۰
Jiri Ruzicka
۳
۲
Milan Klement
Finished
۰۳:۰۰
Petr Oliver Korp
۳
۲
Jiri Louda
Finished
۰۳:۳۰
Ludek Vtelensky
۳
۱
Matej Drechsler
Finished
۰۰:۰۰
David Vrabec
۳
۲
Stefan Samko
Finished
۰۱:۰۰
Daniel Tuma
۳
۱
Ludek Vtelensky
Finished
۰۱:۰۰
Matej Drechsler
۲
۳
Ludek Vtelensky
Finished
۰۱:۳۰
Daniel Tuma
۳
۰
Tomas Andrle
Finished
۰۲:۰۰
Ondrej Adam
۳
۲
Martin Jirasek
Finished
۰۰:۰۰
Stefan Samko
۰
۳
Milan Smesny
Finished
۰۰:۰۰
Miroslav Janca
۰
۳
Rostislav Niezgoda
Finished
۰۰:۰۰
Martin Jirasek
۰
۳
Filip Picka
Finished
۰۰:۳۰
Rostislav Niezgoda
۳
۲
Martin Biolek
Finished
۰۰:۳۰
Matej Drechsler
-
-
Tomas Andrle
Finished
۰۰:۳۰
Jan Dzida
۳
۲
Miroslav Janca
Finished
۰۱:۰۰
Radim Pokorny
۰
۳
Ondrej Adam
Finished
۰۱:۰۰
Milan Smesny
۳
۰
Stefan Samko
Finished
۰۱:۳۰
Radim Pokorny
۳
۰
Martin Jirasek
Finished
۰۱:۳۰
Martin Biolek
۱
۳
Miroslav Janca
Finished
۰۱:۳۰
Rostislav Niezgoda
۳
۲
Jan Dzida
Finished
۰۲:۰۰
Filip Picka
۳
۱
Ondrej Adam
Finished
۰۲:۰۰
Tibor Batthyany
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۰۲:۳۰
Jan Berger
۳
۲
Kamil Novak
Finished
۰۳:۰۰
Milan Kolar
-
-
Vlastimil Pecka
inprogress
۰۳:۳۰
Tibor Batthyany
۳
۰
Jiri Ruzicka
Finished
۰۴:۰۰
Jaroslav Prokupek
۳
۱
Jan Berger
Finished
۰۴:۰۰
Tibor Batthyany
-
-
Alesh Bayer
inprogress
۰۴:۰۰
Jiri Louda
۳
۱
Milan Klement
Finished
۰۴:۳۰
Vlastimil Pecka
۲
۲
Kamil Novak
inprogress
۰۴:۳۰
Milan Kolar
-
-
Jan Berger
inprogress
۰۵:۰۰
Petr Oliver Korp
-
-
Jiri Ruzicka
بازی شروع نشده است
۰۵:۰۰
Ukraine
Ukraine Win Cup
Dmitriy Derevinskiy
۲
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۰۰:۰۰
Igor Akimov
-
-
Dmitry Yurkov
inprogress
۰۰:۰۰
Vitaliy Solovey
-
-
Dmitry Yurkov
inprogress
۰۰:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۲
Maxim Butkov
Finished
۰۱:۳۰
Vitaliy Solovey
۲
۳
Igor Akimov
Finished
۰۱:۳۰
Maxim Butkov
۲
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۰۲:۰۰
Ruslan Onischenko
۳
۰
Igor Akimov
Finished
۰۳:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Ruslan Onischenko
۱
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Mykhaylo Myronchenko
Finished
۰۴:۰۰
Igor Akimov
۳
۰
Vitaliy Solovey
Finished
۰۴:۳۰
Belarus
Liga Pro
Vladimir Murashko
۳
۱
Vadim Nekhvedovich
Finished
۰۰:۰۰
Europe
TT Elite Series
Przemyslaw Korzec
۱
۳
Michal Minda
Finished
۰۰:۱۵
Dawid Kotwica
۳
۰
Michal Skorski
Finished
۰۰:۴۵
Slawomir Dosz
۳
۱
Jakub Stecyszyn
Finished
۰۱:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۲
Mateusz Misiak
Finished
۰۱:۴۵
Mikolaj Szalinski
۳
۰
Sebastian Bak
Finished
۰۲:۰۰
Wojciech Gluszek
۱
۳
Matkowski Jakub
Finished
۰۲:۱۵
Igor Misztal
۳
۱
Szymon Marciniak
Finished
۰۲:۳۵
Piotr Ostachowski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۳:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۳:۱۵
Mikolaj Szalinski
۱
۳
Igor Misztal
Finished
۰۳:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Sebastian Bak
Finished
۰۴:۰۰
Szymon Twardowski
۱
۳
Matkowski Jakub
Finished
۰۴:۱۵
Piotr Ostachowski
۳
۱
Szymon Marciniak
Finished
۰۴:۳۰
Wojciech Gluszek
۲
۰
Mateusz Misiak
inprogress
۰۴:۴۵
Russia
Liga Pro
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۲
۳
Anton Gerasimov
Finished
۰۱:۰۰
Roman Astreev
۲
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۱:۱۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۱:۳۰
Dmitriy Emec
۳
۰
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۱:۴۵
Vasily Shirshov
۱
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۱:۴۵
Anton Gerasimov
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۲:۰۰
Nikita Sadovskiy
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۲:۱۵
Vladimir Staroverov
۳
۱
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۰
Alexey Vlasov
Finished
۰۲:۳۰
Tyinchtyik Turabekov
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۲:۴۵
Roman Astreev
۳
۰
Dmitriy Emec
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Kutuzov
۱
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۳:۰۰
Ivan Pandur
۳
۲
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۳:۱۵
Nikolay Zhurba
۰
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۱۵
Anton Gerasimov
۳
۰
Alexey Vlasov
Finished
۰۳:۳۰
Vladimir Staroverov
۰
۳
Dmitriy Emec
Finished
۰۳:۴۵
Nikita Sadovskiy
۳
۰
Vasily Shirshov
Finished
۰۳:۴۵
Andrey Prokhorov
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۴:۰۰
Vasiliy Rudenko
۳
۲
Roman Astreev
Finished
۰۴:۱۵
Lopatin Sergey
۳
۰
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۴:۱۵
Alexey Vlasov
۳
۰
Oleg Kutuzov
Finished
۰۴:۳۰
Dmitriy Emec
۰
۱
Ivan Pandur
inprogress
۰۴:۴۵
Vasily Shirshov
۰
۱
Nikolay Zhurba
inprogress
۰۴:۴۵
Armenia
Armenia ITT CUP
Gevorg Baghdasaryan
۳
۲
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۱:۳۰
Davit Mirzoyan
۳
۱
Ararat Smoyan
Finished
۰۱:۵۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۱
Armen Darbinyan
Finished
۰۳:۵۰